Jesienna parka w purpurowe liście - ciepła, przeciwdeszczowa
Jesienna parka w purpurowe liście - ciepła, przeciwdeszczowa
Jesienna parka w purpurowe liście - ciepła, przeciwdeszczowa
Jesienna parka w purpurowe liście - ciepła, przeciwdeszczowa
Jesienna parka w purpurowe liście - ciepła, przeciwdeszczowa
Jesienna parka w purpurowe liście - ciepła, przeciwdeszczowa
Jesienna kurtka parka w purpurowe liście, ciepła przeciwdeszczowaJesienna kurtka parka w purpurowe liście, ciepła przeciwdeszczowaJesienna kurtka parka w purpurowe liście, ciepła przeciwdeszczowaJesienna kurtka parka w purpurowe liście, ciepła przeciwdeszczowaJesienna kurtka parka w purpurowe liście, ciepła przeciwdeszczowaJesienna kurtka parka w purpurowe liście, ciepła przeciwdeszczowa

Jesienna kurtka parka w purpurowe liście, ciepła przeciwdeszczowa

399,00 zł
PRZECENA / PROMOCJA / WYPRZEDAŻ / RABAT
330,00 zł
handmade jesienna kurtka parka w purpurowe liście, ciepła przeciwdeszczowa
sprzedaje: Nashani
4,8/5 - 2013 oceny
Przepiękna, jesienna parka z kapturem i dużymi kieszeniami. W pasie wszyty tunel który można ściągnąć dla lepszego ocieplenia. Zewnętrzny materiał jest wodoodporny i przeciwdeszczowy. Płaszcz ocieplony, zastosowana podszewka to dzianina dresowa drapana w stu procentach bawełniana, oddychająca. Parka idealna na jesień jak i na zimę. Przepiękny print przykuwający uwagę.

długość rękawa mierzona od złączenia z kapturem (rękaw reglanowy)

wymiary

XS

Dł. przód- 77cm

Szer. pod pachami-53x2 cm

Szer. biodra-53x2 cm

Dł. rękawa-68 cm

dł rękawa pacha - 50 cm

/- 2 cm

S

Dł. przód- 77cm

Szer. pod pachami-55x2 cm

Szer. biodra-55x2 cm

Dł. rękawa-69 cm

dł rękawa od pachy - 51 cm

/- 2 cm

M

Dł. przód- 80cm

Szer. pod pachami-57x2 cm

Szer. biodra-57x2 cm

Dł. rękawa-71 cm

dł rękawa od pachy=52 cm

/- 2 cm

L

Dł. przód- 80cm

Szer. pod pachami-60x2 cm

Szer. biodra-60x2 cm

Dł. rękawa-72cm

dł rękawa od pachy - 52 cm

/- 2 cm

XL

Dł. przód- 80cm

Szer. pod pachami-62x2 cm

Szer. biodra-62x2 cm

Dł. rękawa-74cm

dł rękawa od pachy - 52 cm

/- 2 cm

XXL

Dł. przód- 82cm

Szer. pod pachami-64x2 cm

Szer. biodra-64x2 cm

Dł. rękawa-75cm

dł rękaw pacha- 53 cm

/- 2 cm

XXXL

Dł. przód- 83cm

Szer. pod pachami-66x2 cm

Szer. biodra-66x2 cm

Dł. rękawa-77cm

dł rękaw pacha- 53 cm

/- 2 cm
KOMENTARZ / zwiń <
quotation

Ta jesienna parka to propozycja dla kobiet, które chcą wyglądać efektownie, a jednocześnie czuć się komfortowo w chłodniejsze dni. Purpurowe liście na tle kolorowej dzianiny przyciągają wzrok, ale najważniejsze są funkcje: kaptur i duże kieszenie pozwalają wygodnie przechować drobiazgi, a całość jest zaprojektowana tak, by dobrze znosić jesienną aurę.

Parka jest wykonana z zewnętrznego, wodoodpornego i przeciwdeszczowego materiału. Środek jest ocieplony, a podszewka to dzianina dresowa drapana w 100% bawełniana - oddychająca i przyjemna dla skóry. Dodatkowym atutem jest tunel w pasie, który można ściągnąć, dzięki czemu łatwiej dopasujesz kurtkę do sylwetki i lepiej zatrzymasz ciepło.

Model ma rękaw raglanowy i luźniejszy, wygodny krój, dlatego świetnie pasuje zarówno na spacer, do pracy, jak i na wyjścia po mieście. To idealny wybór na jesień, a przy umiarkowanych temperaturach także na zimę.


ZWERYFIKOWANE OPINIE / zwiń >
jesienna kurtka parka w purpurowe liście - Ubrania płaszcze
Dokładnie uszyta, piękna, kolorowa. Szybka realizacja zamówienia. Bardzo dziękuję za śliczną kurtkę :)))
mega długa bluza monstera - Ubrania płaszcze
towar zgodny z opisem godny polecenia
mega długa bluza monstera - Ubrania płaszcze
Płaszcz piękny, zgodny z oczekiwaniami. Wstawka atrakcyjna, fason ciekawy. Wszystko leży ok.
•   handmade płaszcze   •
KOSZT TRANSPORTU
12,00 zł (Kurier DPD)

W przypadku zamawiania więcej niż jednego przedmiotu Projektanta Nashani naliczony zostanie wyłącznie jeden koszt transportu (przedmioty wysłane zostaną w jednej przesyłce)
ZWROT TOWARU / rozwiń >
WYKONANIE UMOWY / rozwiń >
FAKTURY i RACHUNKI / rozwiń >
OGÓLNE BEZPIECZEŃSTWO PRODUKTU (GPSR) / rozwiń >