Obłędny wełniany płaszcz damski patchworkowy
Obłędny wełniany płaszcz damski patchworkowy
Obłędny wełniany płaszcz damski patchworkowy
obłędny wełniany płaszcz u1obłędny wełniany płaszcz u1obłędny wełniany płaszcz u1

obłędny wełniany płaszcz u1

niedostępny

Skontaktuj się z Projektantem Ruda Klara - być może wykona podobny przedmiot na Twoje indywidualne zamówienie!
sprzedaje: Ruda Klara
4,8/5 - 1425 ocen
miękki, cudny płaszcz szyty patchworkowo z wełny włoskiej i sztruksu, rozmiar 40, zapinany na zamek, po bokach dwie kieszenie, długość całości 100cm, szerokość klatki piersiowej 110cm, dł rękawa 69cm, bez podszewki, płaszcz na jesień - wiosnę, troszkę jak gruba dzianinowa bluza, przecudny, polecam
KOMENTARZ / zwiń <
quotation

Jeśli lubisz ubrania, które wyglądają wyjątkowo, ten wełniany płaszcz patchworkowy jest stworzony właśnie dla Ciebie. To handmade, szyty z połączenia wełny włoskiej i sztruksu, dzięki czemu materiał jest miękki w dotyku i przyjemny w noszeniu, a jednocześnie daje poczucie ciepła. Fason ma wygodne rozwiązania: płaszcz jest zapinany na zamek, ma dwie kieszenie po bokach i nie jest podszewkowany, więc świetnie sprawdza się w sezonie przejściowym.

To model w rozmiarze 40, o długości całkowitej 100 cm. Utrzymany w estetyce patchworku tworzy efekt „unikatu” - każdy element układa się inaczej, przez co całość wygląda jak mała artystyczna kompozycja na co dzień. Polecam go na jesienne spacery, wiosenne wyjścia do pracy i spotkania - gdy chcesz wyglądać kobieco, stylowo i komfortowo, bez rezygnowania z ciepła.


ZWERYFIKOWANE OPINIE / rozwiń >
obłędny wełniany płaszcz u1 - Ubrania płaszcze
Piękny płaszczyk co tu kryć, Ruda Klara potrafi szyć!!!